Obsada
So-yeon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Dakteo Jin (2012) (serial)
Too bi keontinyoodeu (2015) (serial)
Ae-rie Chung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Byeoleul ddadajwo (2010) (serial)
Geun-hyeong Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gwaenchanha, appa ddal (2010) (serial)
Pandayanggwa goseumdochi (2012) (serial)
Deo myoojikeol (2011) (serial)
Gi-joong Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Boiseu (2017) (serial)
Ee-joo Yeo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Toowikseu (2013) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Bitnageona michigeona (2015) (serial)
Hyo-jung Ban
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chanranhan yusan (2009) (serial)
49il (2011) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Eun-tak Kang
Korea Południowa
Myeong Gong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ddanddara (2016) (serial)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (serial)
Habaekeui sinbu (2017) (serial)
Hee-kyeong Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (serial)
49il (2011) (serial)
Ibeon saengeun cheoeumira (2017) (serial)
Shi-won Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Misaeng (2014) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Young-hoon Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Manyeobogam (2016) (serial)
Do-yeong Seo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Bomeui walcheu (2006) (serial)
Ji-seong Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sindelellawa ne myeongeui gisa (2016) (serial)
Sseokeul (2017) (serial)
Yeoineui hyanggi (2011) (serial)
Dong-yeob Kang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kilmi, hilmi (2015) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Churieui yeowang (2017) (serial)
Joey Albright
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Taeyangeui hooye (2016) (serial)
Gyu-sun Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Hateu too hateu (2015) (serial)
Ye-hee Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siti hyunteo (2011) (serial)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
The Tasty Florida (2021) (serial)
Ro-woon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Mubeob byeonhosa (2018) (serial)
Jin-gi Hong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Saeui chanmi (2018) (serial)
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Move to Heaven (2021) (serial)