Emerald City
Obsada
Adria Arjona
Portoryko
Oliver Jackson-Cohen
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Haunting (2018) (serial) - aktor, m.a.
Z Lark Rise do Candleford (2008) (serial)
Pan Selfridge (2013) (serial)
Vincent D'Onofrio
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
BoJack Horseman (2014) (serial)
Xavier: Renegade Angel (2007) (serial)
Marvel: Daredevil (2015) (serial)
Ana Ularu
Rumunia
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Rodzina Borgiów (2011) (serial)
Spy/Master (2023) (serial)
Mido Hamada
Egipt
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Odpowiednik (2017) (serial)
Spy/Master (2023) (serial)
Gerran Howell
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Paragraf 22 (2019) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Jordan Loughran
Najlepsze seriale:
Wychowane przez wilki (2020) (serial)
Emerald City (2017) (serial)
Evermoor (2014) (serial)
Joely Richardson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dżentelmeni (2024) (serial)
Jeden dzień (2024) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Isabel Lucas
Australia
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Emerald City (2017) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Ólafur Darri Ólafsson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Detektyw (2014) (serial)
Hilda (2018) (serial)
Rozdzielenie (2022) (serial)
Florence Kasumba
Uganda
Najlepsze seriale:
Criminal: Niemcy (2019) (serial)
Deutschland 86 (2018) (serial)
The Falcon and the Winter Soldier (2021) (serial)
Gina Bellman
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Only Fools and Horses.... (1981) (serial)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Fiona Shaw
Irlandia
Najlepsze seriale:
Detektyw (2014) (serial)
Współczesna dziewczyna (2016) (serial)
Andor (2022) (serial)
Julian Bleach
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (2005) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Psychoville (2009) (serial)
Vernon Dobtcheff
Francja
Najlepsze seriale:
Rzym (2005) (serial)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
The Return of Sherlock Holmes (1986) (serial)
Amber Rose Revah
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Marvel: The Punisher (2017) (serial)
Dom Saddama (2008) (serial)
Foyle's War (2002) (serial)
Roxy Sternberg
Najlepsze seriale:
Kraina bezprawia (2015) (serial)
Mars (2016) (serial)
Guma do żucia (2015) (serial)
Lily Newmark
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Sex Education (2019) (serial)
Nędznicy (2018) (serial)
Problem trzech ciał (2024) (serial)
Tibor Pintér
Węgry
Najlepsze seriale:
Filary Ziemi (2010) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Emerald City (2017) (serial)
Andrew Brooke
Najlepsze seriale:
Technicy - magicy (2006) (serial)
After Life (2019) (serial)
Mongrels (2010) (serial)