Schwarzesmarken
Scenariusz:
Tatsuto HiguchiZdjęcia:
Kazuya ArahataMuzyka:
Evan CallObsada:
Ken'ichi Suzumura, Yoshino Nanjō, Minami Tanaka, Nozomi Yamamoto, Chika Anzai, Kiyono Yasuno, Ken Narita, Emiri Kato, Michiyo Murase, Kenta Miyake, Kazunari Tanaka, Miho Wataya, Ayaka Nitta (więcej)Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yoshino Nanjō
Japonia
Najlepsze seriale:
Dókjonin wa hiza, tokidoki, atama no ue. (2019) (serial)
Another (2012) (serial)
Gate: Džieitai kanoči nite, kaku tatakaeri (2015) (serial)
Minami Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Nozomi Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Juru Camp (2018) (serial)
Akacuki no Jona (2014) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Chika Anzai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kiyono Yasuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Emiri Kato
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Michiyo Murase
Najlepsze seriale:
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Saiki Kusuo no Psi-nan (2016) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Miho Wataya
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Ayaka Nitta
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Učóten kazoku (2013) (serial)
Golden Kamuy (2018) (serial)
Ryôta Yano
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Tokyo Revengers (2021) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Takaaki Uchino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tsubasa Yonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Shou Karino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Yû Kitada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sangacu no Lion (2016) (serial)
Grand Blue (2018) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Kaede Yuasa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)