Obsada:
Russell Wade (m.a.), Eddie Little Sky (m.a.), Virginia North (m.a.), Eduardo Noriega (m.a.), Maurice Kaufmann (m.a.), Derek Godfrey (m.a.), Aubrey Woods (m.a.), Norman Jones (m.a.) (więcej)Obsada
Russell Wade (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ognista kula (1941)
Broadway Melody of 1940 (1940)
Vivacious Lady (1938)
Eddie Little Sky (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
How the West Was Won (1976) (serial)
Cimarron (1960)
Niebieski zolnierz (1970)
Virginia North (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Odrażający Dr Phibes (1971)
Deadlier Than the Male (1967)
The Long Duel (1967)
Eduardo Noriega (m.a.)
Meksyk
Najlepsze filmy:
Tycoon (1947)
The Sun Also Rises (1957)
The Far Horizons (1955)
Maurice Kaufmann (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
A Shot in the Dark (1964)
Campbell's Kingdom (1957)
Gabinet grozy (1973)
Derek Godfrey (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jezus z Nazaretu (1977) (film telewizyjny)
Julius Caesar (1970)
Antony and Cleopatra (1974) (film telewizyjny)
Aubrey Woods (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Till We Meet Again (1989) (serial)
Willy Wonka i fabryka czekolady (1971)
Świadek oskarżenia (1982) (film telewizyjny)
Norman Jones (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Żyje się tylko dwa razy (1967)
Oh! What a Lovely War (1969)
Odrażający Dr Phibes (1971)
Alfredo de Soto (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Big Steal (1949)
The Killer Shrews (1959)
Edward Burnham (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Nauczyciel z przedmieścia (1967)
The Hiding Place (1975)
Little Dorrit (1987)
Cecilia Tijerina
Meksyk
Najlepsze filmy:
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2 (2003)
The Taking of Beverly Hills (1991)
Sin ton ni Sonia (2003)
John Cater (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The 10th Kingdom (2000) (serial)
Little Lord Fauntleroy (1980) (film telewizyjny)
Goodnight Mister Tom (1998) (film telewizyjny)
Peter Gilmore (m.a.)
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Manions of America (1981) (serial)
The Lonely Passion of Judith Hearne (1987)
Oh! What a Lovely War (1969)
Barry Linehan (m.a.)
Irlandia
Najlepsze filmy:
Witchcraft (1964)
Bullseye! (1990)
Susan Travers (m.a.)
Najlepsze filmy:
Frenzy (1972)
Podglądacz (1960)
Odrażający Dr Phibes (1971)
James Laurenson (m.a.)
Nowa Zelandia
Victor Brooks (m.a.)
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Goldfinger (1964)
The One That Got Away (1957)
Billy Budd (1962)
Joe Silver (m.a.)
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Klute (1971)
The Apprenticeship of Duddy Kravitz (1974)
Dreszcze (1975)
Cindy Hinds (m.a.)
Najlepsze filmy:
Martwa strefa (1983)
Pomiot (1979)
Deadline (1980)
Jonathan Fuller (m.a.)
Najlepsze filmy:
Bigger (2018)
Castle Freak (1995)
Campfire Tales (1997)