Reżyseria:
Juraj HerzZdjęcia:
Jiří MacháněMuzyka:
Zdenek MertaObsada:
Iris Berben, Michael Degen, Linda Rybová, Michal Dlouhý, Karel Greif, Jiří Sovák, Nina Divíšková, Petra Palevičová, Lucie Zedníčková, Ladislav Lakomý (więcej)Obsada
Iris Berben
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Eddie zwany Orłem (2016)
Vamos a matar, compañeros (1970)
W trójkącie (2022)
Michael Degen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Hannah Arendt (2012)
Supermarkt (1974)
21 Hours at Munich (1976) (film telewizyjny)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Karel Greif
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední motýl (1990)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Všechny krásy života (1990) (film telewizyjny)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Nina Divíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (nagranie teatralne)
Petra Palevičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Trzej muszkieterowie (1993)
Orest z rodu čarodejníkov (2010) (film telewizyjny)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Tereza Pokorná-Herzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Starožitníkův krám (1980) (film telewizyjny)
Oldřich Slavík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Raoul Schránil
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nebe a dudy (1941)
Krystian (1939)
Szaleństwa Ewy (1939)
Concha Cuetos
Hiszpania
Najlepsze filmy:
Los cazadores (1974)
Onassis: The Richest Man in the World (1988) (film telewizyjny)
Slugs, muerte viscosa (1988)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Radan Rusev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (film telewizyjny)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Luděk Randár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hanele (1999)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Revizor (2004) (film telewizyjny)