Reżyseria:
Dong-yoon LeeScenariusz:
Eun-jeong JoOdcinki(51)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Obsada
So-yeon Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Toowikseu (2013) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Penteuhauseu (2020) (serial)
Sang-woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
9huimal 2aut (2007) (serial)
Sangryusawhe (2015) (serial)
Pil-mo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jesteś moim przeznaczeniem (2023) (serial)
Pinokio (2014) (serial)
Porcelanowy król (2021) (serial)
Yeong-cheol Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Ji-ho Kim
Korea Południowa
Da-hoon Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jiltueui hwasin (2016) (serial)
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (serial)
Hwanghuui pumgyeok (2018) (serial)
In-seob Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Joseon chongjabi (2014) (serial)
Yoon-so Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Romaenseuka pilyohae (2011) (serial)
Soo-won Ji
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Black (2017) (serial)
Bitnageona michigeona (2015) (serial)
Eojjeoda balgyeonhan haru (2019) (serial)
So-jeong Lee
Korea Południowa
Min-woo Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Modeonpameo (2014) (serial)
Kkotminam ramyeongage (2011) (serial)
Mai peurinseseu (2011) (serial)
Myung-ryul Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Ji-il Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangbi (2012) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Jin Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Dakteoseu (2016) (serial)
Maedeudog (2017) (serial)
Jin-seo Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Pooreun badaui junsul (2016) (serial)
Jin-ki Jeon
Korea Południowa
Kwang-hyun Kim
Korea Południowa
Dong-yeob Kang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kilmi, hilmi (2015) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Churieui yeowang (2017) (serial)
Hoon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Taeyangeui hooye (2016) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Hee-jung So
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Toowikseu (2013) (serial)
Euisayohan (2019) (serial)