Reżyseria:
Vít OlmerZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Pavel HrubešObsada:
Vojtěch Kotek, Kryštof Hádek, Lukáš Kantor, Martha Issová, Vladimír Škultéty, Mojmír Maděrič, Simona Chytrová, Jiřina Jelenská, Anna Ferencová, Rudolf Hrušínský ml., Petr Vančura (więcej)Obsada
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Kryštof Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Podejrzenia (2019) (film telewizyjny)
Lukáš Kantor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Muž, který stál v cestě (2023)
Martha Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Vladimír Škultéty
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Simona Chytrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czołgowy batalion (1991)
Fantaghiro: Jaskinia złotej róży (1991) (film telewizyjny)
Pan Tau w oblokach (1988)
Jiřina Jelenská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Anna Ferencová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Strašidlo cantervillské (1989) (film telewizyjny)
Co je vám, doktore? (1984)
Jak trucizna (1985)
Rudolf Hrušínský ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Petr Vančura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Očitý svědek (2021)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vosto5: Pérák (2020) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Josef Nedorost
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Cyrulik syberyjski (1998)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
František Derfler
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Ballada dla bandyty (1978)
Zdeněk Palusga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (nagranie teatralne)
Ptákovina (2009) (nagranie teatralne)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Magdaléna Weigertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Zrádci (2020) (serial)
Střílej oběma rukama (1976) (film telewizyjny)
Jiří Krejčí
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nejkrásnější hádanka (2008)
Vražda kočky domácí (2004) (film telewizyjny)
Pavel Dytrt
Najlepsze filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Ani málo, ani moc… (1999) (film telewizyjny)
Únos domů (2002)