Reżyseria:
Vlasta JanečkováScenariusz:
Ladislav DanešZdjęcia:
Vladimír PlickaMuzyka:
Angelo MichajlovObsada:
Zdeněk Najman, Ladislav Pešek, Josef Bek, Vlasta Fialová, Pavlína Filipovská, Svatopluk Beneš, Helena Růžičková, Luba Skořepová, Milan Neděla, Petr Štěpánek, Jiří Prager, Ladislav Trojan (więcej)Obsada
Zdeněk Najman
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Biała pani (1965)
Najlepsza kobieta mojego zycia (1968)
Noc na Karlštejně (1973)
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Vlasta Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Pavlína Filipovská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Člověk z půdy (1961) (nagranie teatralne)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Helena Růžičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Milan Neděla
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jiří Prager
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Kruche wiezy (1979)
Albert (1985) (film telewizyjny)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Vlasta Jelínková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Josefa Pechlátová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Šíleně smutná princezna (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Popelka (1969) (film telewizyjny)
Jan Cimický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z rodinného alba (2002) (film telewizyjny)
Vodník z Kaňky (1971) (film telewizyjny)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Karel Fořt
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Lea Janečková
Najlepsze filmy:
Kamenný most (1996)
Vodník z Kaňky (1971) (film telewizyjny)
O princezně, která pořád vařila (1967) (film telewizyjny)