Animowany / Sensacyjny
Kanada / Francja,
2011, 9 h 32 min
(Liczba minut: 22 min)
Odcinki(26)
-
Le Poing du colosse (S01E01)
-
Maya maléfique (S01E02)
-
Le Journal de Connor Stax (S01E03)
-
La Pierre cataclysmique (S01E04)
-
La Vallée du Banyan (S01E05)
-
Le Gardien des Âmes (S01E06)
-
Le Kairu que le temps a oublié (S01E07)
-
Le Masque coupe-feu (S01E08)
-
Récif de Neptune (S01E09)
-
Kairu sombre, méthanoïde doré (S01E10)
-
Le Stockage Kairu (S01E11)
-
Tournoi des Champions (S01E12)
-
Les Duels de Kairu Showdown (S01E13)
-
Le Sang Battacor (S01E14)
-
Garçon de ferme Boomer (S01E15)
-
Le Navire Kairu (S01E16)
-
Le Retour de Connor Stax (S01E17)
-
L’Île (S01E18)
-
Kairu Seaslers (S01E19)
-
Conseil de le Redakai (S01E20)
-
Le Gant de Lokar (S01E21)
-
Vert avec Infinita Envy (S01E22)
-
Le Nouveau Guerrier (S01E23)
-
Équipe de rêve E-Teens (S01E24)
-
L’Affrontement cauldware - 1re partie (S01E25)
-
L’Affrontement cauldware - 2e partie (S01E26)
Obsada
Dan Petronijevic
Kanada
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial) - aktor, m.a.
The Company (2007) (serial)
Letterkenny (2016) (serial)
Cory Doran
Kanada
Najlepsze seriale:
Geronimo Stilton (2009) (serial)
Wild Kratts (2011) (serial)
Busytown Mysteries (Hurray for Huckle!) (2007) (serial)
Jamie Watson
Najlepsze seriale:
Odpowiednik (2017) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Bakugan: Battle Planet (2018) (serial)
Lyon Smith
Najlepsze seriale:
Braceface (2001) (serial)
Psi patrol (2013) (serial)
La Femme Nikita (1997) (serial)
Katie Griffin
Kanada
Najlepsze seriale:
Courage the Cowardly Dog (1999) (serial)
Traders (1996) (serial)
The L.A. Complex (2012) (serial)
Athena Karkanis
Kanada
Najlepsze seriale:
House of Cards (2013) (serial)
Chappelle's Show (2003) (serial)
W garniturach (2011) (serial)
Wil Wheaton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Critical Role (2015) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Donald Reignoux
Francja
Najlepsze seriale:
A Musée vous, à musée moi (2018) (serial)
Lucky Luke (1984) (serial)
Titeuf (2001) (serial)
Marie Nonnenmacher
Najlepsze seriale:
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (2015) (serial)
LoliRock (2014) (serial)
Le Petit Prince (2010) (serial)
Martin Hylander Brücker
Dania
Najlepsze seriale:
Bedrag (2016) (serial)
Przesłuchanie (2019) (serial)
Dicte (2013) (serial)
Frederic Souterelle
Najlepsze seriale:
Robotboy (2005) (serial)
Le Petit Prince (2010) (serial)
Marc Bretonnière
Najlepsze seriale:
Michel Strogoff (1998) (serial)
Série noire (1984) (serial)
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (2015) (serial)
Jessie Lambotte
Najlepsze seriale:
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (2015) (serial)
Caroline Mozzone
Najlepsze seriale:
Odlotowe agentki (2001) (serial)
Boyster (2014) (serial)
Le Petit Prince (2010) (serial)
Tony Marot
Najlepsze seriale:
Była sobie Ziemia (2008) (serial)
Gormiti : The Lords of Nature Return ! (2008) (serial)
Le Petit Prince (2010) (serial)
Eden Gamliel
Izrael
Najlepsze seriale:
Huntik: Secrets and Seekers (2009) (serial)
Geronimo Stilton (2009) (serial)
Yakari (2005) (serial)