Reżyseria:
Elena NikolaevaScenariusz:
Aleksandr ZvyagintsevZdjęcia:
Aleksey MolchanovMuzyka:
Yuriy PoteenkoObsada:
Mikhail Porechenkov, Yuliya Snigir, Sergey Garmash, Daniil Spivakovskiy, Mariya Poroshina, Sergei Astakhov, Galina Polskikh, Valeriy Barinov (więcej)Odcinki(8)
-
Epizod 1.1 (E01)
-
Epizod 1.2 (E02)
-
Epizod 1.3 (E03)
-
Epizod 1.4 (E04)
-
Epizod 1.5 (E05)
-
Epizod 1.6 (E06)
-
Epizod 1.7 (E07)
-
Epizod 1.8 (E08)
Obsada
Mikhail Porechenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Yuliya Snigir
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Nowy papież (2020) (serial)
Chorošij čelovek (2020) (serial)
Sergey Garmash
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Doktor Živago (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Daniil Spivakovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Mariya Poroshina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Brigada (2002) (serial)
Sergei Astakhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Děti Arbata (2004) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Galina Polskikh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Cholodnyje berega (2019) (serial)
Valeriy Barinov
Związek Radziecki
Veniamin Smekhov
Związek Radziecki
Artyom Mikhalkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Chorošij čelovek (2020) (serial)
Vyacheslav Grishechkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brigada (2002) (serial)
Olesya Sudzilovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Berezovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Aleksey Ogurtsov
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
V ritme tango (2006) (serial)
Sergei Varchuk
Związek Radziecki
Andrey Mezhulis
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
V ritme tango (2006) (serial)
Sergey Gazarov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Sergey Yushkevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Olga Sumska
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kriposna (2019) (serial)