Něvskij - Něvskij. Čužoj sredi čužich (2018) (seria)
Obsada
Anton Vasilev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Slovo pacana (2023) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Dmitriy Palamarchuk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Gulnev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Kapustinskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Gorshkov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Ionkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anton Sychyov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Igor Mikhaylov
Rosja
Anastasiya Zabirova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ruslan Balbutsiev
Rosja
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mata Hari (2016) (serial)
Natalya Shaposhnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mikhail Karpenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Денис Старков
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Franchuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Sergey Palmer
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Shlenkov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Denis Petrov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Inessa Perelygina-Vladimirova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Nikolay Yakovlev
Związek Radziecki