Obsada
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Miedziana wieża (1970)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Kamila Magálová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ivan Mistrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Ján Mistrík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Maja Velšicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Džarkovia (1973) (film telewizyjny)
Minúta rozhodnutia (1975) (film telewizyjny)
Štipku soli (1977) (film telewizyjny)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ján Venéni
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Martina Vančíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Minúta rozhodnutia (1975) (film telewizyjny)
Priama úmera (1987) (film telewizyjny)
Rozvedená (1978) (film telewizyjny)