Mentovskije vojny - Season 7 (2012) (seria)
Obsada
Aleksandr Ustyugov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Lepsi niż my (2018) (serial)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Vsevolod Tsurilo
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Крылов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Vorotnikova
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Yanina Sokolovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Svetlana Smirnova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Anatoliy Uzdenskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Lysov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Sergey Safronov
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Roman Ushakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Wojna i pokój (2007) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Vladimir Chernykh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Yuliya Levakova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Goncharova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oleg Kulikovich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Gabov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Andreev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)