Reżyseria:
Juraj JakubiskoScenariusz:
Juraj JakubiskoZdjęcia:
Ján ĎurišMuzyka:
Ladislav ŠtaidlObsada:
Dara Rolins, Jiří Korn, Luba Skořepová, Nelly Gaierová, Deana Horváthová-Jakubisková, Vladimír Durdík ml., Jakub Kohl, Zdeněk Dušek, Valerie Kaplanová (więcej)Obsada
Dara Rolins
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (nagranie teatralne)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Falešný princ (1984)
Jiří Korn
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (nagranie teatralne)
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Mamzelle Nitouche (1977) (film telewizyjny)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Nelly Gaierová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Fešák Hubert (1984)
Deana Horváthová-Jakubisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Vladimír Durdík ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Jakub Kohl
Najlepsze filmy:
Smyčka (2009) (film telewizyjny)
Wodnik (2018)
Slané bonbóny (1985)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Valerie Kaplanová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Hana Militká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Tereza Pergnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Akumulator 1 (1994)
Žiletky (1993)
Kateřina Kaira Hrachovcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Revizor (2004) (film telewizyjny)
Jan Rosák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Milada Ondrašíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Zimowa pani (1985)
Nejasná správa o konci sveta (1997)