Modrý kód - Série 2 (2017) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýZdjęcia:
Jan MatiášekMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Aleksandr Minaev, Marika Procházková, Sandra Nováková, Adam Kraus, Štěpán Benoni, Kristýna Frejová, Jakub Štěpán (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Eva Podzimková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Aleksandr Minaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Adam Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Polda (2016) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Štěpán Benoni
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Michaela Dittrichová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Ivo Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)