Odcinki(80)
-
Rovnýma nohama (S04E01)
-
Dlužíte mi smrt (S04E02)
-
Zkusíme to ještě jednou (S04E03)
-
Špatné zprávy (S04E04)
-
Jasné slovo (S04E05)
-
Báječní mladí muži (S04E06)
-
Rány staré i nové (S04E07)
-
Tady a teď (S04E08)
-
Štěstí v neštěstí (S04E09)
-
Kdo lže, ten krade (S04E10)
-
Láska bolí (S04E11)
-
Přiznání (S04E12)
-
Za školou (S04E13)
-
Kdo s koho (S04E14)
-
Nemoc jako dar (S04E15)
-
O rodičích a dětech (S04E16)
-
Hloubkový ponor (S04E17)
-
Zbytečné otázky (S04E18)
-
Stejná krevní skupina (S04E19)
-
Nůž do zad (S04E20)
-
Urvat kus života (S04E21)
-
Tohle není konec (S04E22)
-
Sladké zapomnění (S04E23)
-
Vražedný amok (S04E24)
-
Nebudu vám lhát (S04E25)
-
Skrytá nebezpečí (S04E26)
-
Ztráty paměti (S04E27)
-
Záskok (S04E28)
-
Hořká pomsta (S04E29)
-
Přání se má plnit (S04E30)
Obsada
Viktor Antonio
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Freud (2020) (serial)
Povídání o mamince a tatínkovi (2016) (serial)
Kristýna Plocková
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Filip Švarc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial) - aktor, narrator
Bakaláři (1972) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Petr Pochop
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Marie Pojkarová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
António Vitorino D'Almeida
Portugalia
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Barbora Šťastná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Adam Halaš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Comeback (2008) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Aleš Slanina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Kancl (2014) (serial)
Matěj Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Helena Lia Tachovska
Czechy
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Tomáš Milostný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Klára Apolenářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Patrik Holubář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Božena (2021) (serial)
Kristýna Štarhová
Czechy
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Matěj Merunka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Kateřina Jebavá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)