Odcinki(27)
-
Muž bez paměti (S05E01)
-
Vysvobození (S05E02)
-
Synové (S05E03)
-
Velký pád (S05E04)
-
Temný přítel (S05E05)
-
Malá tajemství (S05E06)
-
Fotograf (S05E07)
-
Skleněná oběť (S05E08)
-
Hráz (S05E09)
-
Linka 116 (S05E10)
-
Skejťák (S05E11)
-
Dvojnásobná vražda (S05E12)
-
Štístko (S05E13)
-
Vymodlené dítě (S05E14)
-
Rozlučka se svobodou (S05E15)
-
Síla krve (S05E16)
-
Odvykací kúra (S05E17)
-
Nezvěstná (S05E18)
-
Smrt kolegy (S05E19)
-
Nouzová operace (S05E20)
-
Děti ulice (S05E21)
-
Romeo a Julie (S05E22)
-
Naděje (S05E23)
-
Řeka (S05E24)
-
Odplata (S05E25)
-
Bodyček (S05E26)
-
Robot (S05E27)
Obsada
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Eva Leimbergerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Jacob Erftemeijer
Holandia
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Jiří Kocman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škoda lásky (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Po hlavě (2020) (serial)
Lukáš Rous
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Beáta Kaňoková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Zlatá labuť (2023) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Petr Franěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Informator (2020) (serial)
Helena Korejtková
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Petr Vršek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Tomáš Petřík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Jan Fanta
Czechy
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Marta Vítů
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
David Steigerwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chicago Fire (2012) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Martin Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
České století (2013) (serial)
Ivan Lupták
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Pavel Oubram
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Petra Bučková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
#martyisdead (2019) (serial)
Otto Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Furia (2016) (serial)
Veronika Khek Kubařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)