Reżyseria:
Ji-hong JooObsada:
Tae-hyeon Cha, Yoo-jeong Kim, Hyeon-jin Seo, Ju-hwan Lim, Yoon-hye Kim, Dong-il Seong, Na-ra Oh, Seong-woo Bae, Sa-hee Kim, Geun-hyeong Park, Yoo-ram Bae (więcej)Obsada
Tae-hyeon Cha
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Yeonae soseol (2002)
Sseoni (2011)
Yoo-jeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Baramui hwawon (2008) (serial)
Hyeon-jin Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Sarangddawin pilyoeobseo (2006)
Samchongsa (2014) (serial)
Ju-hwan Lim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Oh naui gwishinnim (2015) (serial)
Yoon-hye Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Adeul (2007)
Sungnan byeonhosa (2015)
Sonyeo (2013)
Dong-il Seong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Na-ra Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Alchemia dusz (2022) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Sikago Tajagi (2017) (serial)
Seong-woo Bae
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Paparoti (2013)
Byooti insaideu (2015)
Sangeuiwon (2014)
Sa-hee Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Du eolgurui yeochin (2007)
Geun-hyeong Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeungin (2019)
Jangsoosanghwe (2014)
Gonggongui jeok 2 (2005)
Yoo-ram Bae
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Misaeng (2014) (serial)
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Cheongnyeongyeongchal (2017)
Da-kyeong Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Baekyahaeng (2009)
Inganjungdok (2014)
Milae (2002)
Soon-woong Yoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Hellou goseuteu (2010)
Kkeutkkaji ganda (2014)
Hyeok Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Komapseumnida (2007) (serial)
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Seung-hwan Shin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeonae soseol (2002)
Baegabondeu (2019) (serial)
Midas (2011) (serial)
Dal-hwan Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopeuljeu (2011)
Byooti insaideu (2015)
Sangeuiwon (2014)
Kang-hoon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Dongbaekggoch pil muryeob (2019) (serial)
Omangwa pyungyeon (2014) (serial)
Ji-yoon Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Beterang (2015)
Ja-yeon Ok
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pod parasolem królowej (2022) (serial)
Big Mouth (2022) (serial)
Płomienie (2018)