Reżyseria:
Vladimir BalkashinovScenariusz:
Dmitriy AleynikovZdjęcia:
Yuriy ShaygardanovMuzyka:
Filipp ChernovObsada:
Magdalena Górska, Pavel Yuzhakov-Kharlanchuk, Mitya Labush, Vadim Skvirskiy, Ольга Кузьмина, Valeriy Kukhareshin, Yakov Shamshin, Yuriy Itskov (więcej)Obsada
Magdalena Górska
Polska
Najlepsze seriale:
Wiedźmin (2002) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Pavel Yuzhakov-Kharlanchuk
Związek Radziecki
Mitya Labush
Związek Radziecki
Vadim Skvirskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ольга Кузьмина
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Valeriy Kukhareshin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Yakov Shamshin
Związek Radziecki
Yuriy Itskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kalantay
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Die Patin - Kein Weg zurück (2008) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kudryavtsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Алиса Миронова
Rosja
Владимир Маслаков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Kapitonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Slava Korobitsin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Stroev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Pyanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Кирилл Фролов
Rosja
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Katarzyna Wielka (2019) (serial)
Pavel Grigorev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)