Onmjó taisenki
Reżyseria:
Masakazu HishidaScenariusz:
Katsuhiko ChibaZdjęcia:
Takashi SuehiroMuzyka:
Yuko FukushimaObsada:
福山潤, Sayaka Aida, Mamiko Noto, Risa Hayamizu, Hisahumi Oda, Kenta Miyake, Akeno Watanabe, Yukana, Takahiro Mizushima, Banjō Ginga, Michiko Neya, Akemi Kanda, 竹若拓磨, Anri Katsu, Michael Shitanda (więcej)Obsada
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Sayaka Aida
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hisahumi Oda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takahiro Mizushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
竹若拓磨
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Michael Shitanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Seihó bukjó Outlaw Star (1998) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Kanako Tateno
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)