Zdjęcia:
Takashi AzuhataMuzyka:
Masamichi AmanoObsada:
Miki Takahashi, Tomoko Kawakami, Yūko Mita, Ikue Ōtani, Mika Doi, Kazuya Nakai, Shôji Izumi, Kōji Ishii, Hyōsei, Mitsuaki Hoshino, Masashi Ebara (więcej)Odcinki(4)
-
Kenkei tai sošikibórjoku (E01)
-
Daikanbu Burai (E02)
-
Kenka Bakuto (E03)
-
Onnagoroši ase džigoku (E04)
Obsada
Miki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
La vuelta al mundo de Willy Fog (1981) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yūko Mita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Mika Doi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Shôji Izumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hyōsei
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Mitsuaki Hoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Nobuyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
R.O.D: The TV (2003) (serial)
Bokusacu tenši Dokuro-čan (2005) (serial)
Takashi Nagasako
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yumiko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Heppoko džikken Animation Excel Saga (1999) (serial)
Jami no macuei (2000) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kōji Yusa
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)