Reżyseria:
Jan KačerScenariusz:
Zdeněk BraunschlägerMuzyka:
Jan KlusákObsada:
Drahomír Ožana, Jiří Čapka, Štěpánka Ranošová, Miluše Šplechtová, Tomáš Töpfer, Jan Kačer, Karel Vochoč, Jana Vaňková, Josef A. Stehlík, Jan Vlasák (więcej)Obsada
Drahomír Ožana
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Arrowsmith (1997) (serial)
Malé zlaté slnko (1981) (film telewizyjny)
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Jiří Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Štěpánka Ranošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Miluše Šplechtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Jana Vaňková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Krwawym tropem (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Josef A. Stehlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Bohumil Vávra
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Adelheid (1969)
Steva Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Na kometě (1970)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Ucho (1970)
Przygody Münchhausena (1961)
Alexandra Gasnárková
Najlepsze filmy:
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Karel Bartoň
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Koločava (2002) (nagranie teatralne)
Zdeněk Braunschläger
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Skradziony balon (1966)
Krwawym tropem (1969)
Jan Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Papá Offenbach (1970) (film telewizyjny)
Bedřich Kolliner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Kočár pro princeznu (1984) (film telewizyjny)
Haldy (1973) (serial)