Reżyseria:
Antonín KachlíkZdjęcia:
Josef IllíkMuzyka:
Oldřich FlosmanObsada:
Bohuš Záhorský, Svatopluk Skopal, František Filipovský, Miroslav Homola, Otomar Korbelář, Josef Kemr, Vladimír Hlavatý, Jiřina Šejbalová (więcej)Obsada
Bohuš Záhorský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Svatopluk Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Miroslav Homola
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Przygody Münchhausena (1961)
Otomar Korbelář
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Lucerna (1960) (film telewizyjny)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Jiřina Šejbalová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Oldřich Vykypěl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Sobór w Konstancji (1954)
Jan Žižka (1955)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Arnošt Faltýnek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Zamach (1964)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Daniela Bartáková
Rumunia
Najlepsze filmy:
Ucho (1970)
Teoria uwodzenia (1969)
Vilém Rozkoč (1975) (film telewizyjny)
Antonín Ženčák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Náš dědek Josef (1976)
Kapitán Korda (1970)
Škaredá dědina (1975)
Rudolf Chromek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Svatby pana Voka (1970)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Ladislav Večeřa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Život na úteku (1975)
Jiří Brož
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Tetinka (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Jaromír Crha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak se budí princezny (1977)
Poslední propadne peklu (1982)
Náš dědek Josef (1976)
Jana Ebertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)