Reżyseria:
Antonín KachlíkScenariusz:
Jan TrefulkaZdjęcia:
Jan NěmečekMuzyka:
Vladimír SommerObsada:
Alena Vránová, Václav Voska, Josef Langmiler, Jiří Holý, Ladislav Křiváček, Josef Beyvl, Rudolf Chromek, Mahulena Kulendíková, Tamara Řezáčová (więcej)Obsada
Alena Vránová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Dumna królewna (1952)
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jiří Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ladislav Křiváček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Ucho (1970)
Święto przebiśniegu (1983)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Rudolf Chromek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Zdradzieckie gry milosne (1971)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Svatby pana Voka (1970)
Mahulena Kulendíková
Najlepsze filmy:
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Starcy na chmielu (1964)
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Tamara Řezáčová
Najlepsze filmy:
Rudolf Řepík
Najlepsze filmy:
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Táto, sežeň štěně! (1964)
Karel Pavlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Světla Amortová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Moralność pani Dulskiej (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Josef Kozák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Romeo, Julie a tma (1959)
Tajemnica krwi (1953)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oskarżony (1964)
Náš dědek Josef (1976)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
František Holar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Cesarski piekarz (1951)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
František Daniel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alena Růžičková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Náš dědek Josef (1976)
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Ladislav Večeřa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Život na úteku (1975)
Viktor Očásek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Happy End (1967)