Reżyseria:
Igor CielZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Jaromír DlouhýObsada:
Dušan Tarageľ, Ján Gallovič, Štefan Kožka, Vladimír Černý, František Desset, Andrej Mojžiš, Ľubomír Paulovič, Vladimír Petruška, Zoro Laurinc st., Ján Gubala, František Velecký, Vladimír Lakota (więcej)Obsada
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ján Gallovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
České století (2013) (serial)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Andrej Mojžiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Vladimír Petruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Zoro Laurinc st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Viťúzi (1978) (nagranie teatralne)
Ján Gubala
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
František Velecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Żelary (2003)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Vladimír Lakota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vláčik do stanice víťazstvo (1985) (film telewizyjny)
Jana Ravingerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pohľad do zrkadla (1981) (film telewizyjny)
Drahý strýčko (1984) (film telewizyjny)
Mat na dvadsať ťahov (1984) (film telewizyjny)
Ján Hrabina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewierność po słowacku (1980)
Čierne ovce (1973) (film telewizyjny)
Celý svet nad hlavou (1983) (film telewizyjny)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Příběh dušičkový (1964) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Ivan Petrovický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Jacobowski a plukovník (1990) (film telewizyjny)
Veľmi starí obaja (1995) (film telewizyjny)
Bronislav Križan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Ivan Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Tomáš Raček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Skrytý prameň (1973)