Scenariusz:
Aleksey Gusev, Aleksey Rybin, Andrey Shcherbinin, Stanislav Mareev, Светлана Адлер (więcej)Obsada:
Evgeniy Sidikhin, Sergey Selin, Andrey Fedortsov, Aleksey Nilov, Anastasiya Melnikova, Sergey Murzin, Igor Nikolaev, Aleksandr Baranovskiy, Aleksey Panin, Raisa Ryazanova, Yuriy Itskov (więcej)Odcinki(27)
-
Podstava (S03E01)
-
Mstitěli (S03E02)
-
Gosť (S03E03)
-
Něnavisť (S03E04)
-
Rok-n-roll živ (S03E05)
-
Častnoje dělce (S03E06)
-
Bezumnyj uik-end (S03E07)
-
Smerť po tělefonu (S03E08)
-
Sanitar (S03E09)
-
Druzja (S03E10)
-
Virtuoz (S03E11)
-
Zakon mesti (S03E12)
-
Pesočnyj čelovek (S03E13)
-
Korporacija samoubijc (S03E14)
-
Oborotěň (S03E15)
-
Ně bojsja, ja s toboj (S03E16)
-
Ment pozornyj (S03E17)
-
Krasnyj brilliant (S03E18)
-
Killer (S03E19)
-
Kvadratnyj metr (S03E20)
-
Doslovnyj perevod (S03E21)
-
Kartina (S03E22)
-
Perevertyš (S03E23)
-
Žizň na export (S03E24)
-
Zolotaja oseň (S03E25)
-
Těmnota (S03E26)
-
Vojna (S03E27)
Obsada
Evgeniy Sidikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Murzin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Igor Nikolaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Baranovskiy
Związek Radziecki
Aleksey Panin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Raisa Ryazanova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Yuriy Itskov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lev Eliseev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yan Tsapnik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Trigger (2018) (serial)
Boris Khvoshnyanskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Polina Sidikhina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Agopyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Dve storony odnoj Anny (2009) (serial)
Aleksandr Sayutalin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Aleksey Fokin
Związek Radziecki
Aleksandra Bayrakovskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Константин Стрелков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)