Litějnyj - Litějnyj 8 (2014) (seria)
Obsada
Evgeniy Sidikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Анвар Либабов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Konstantin Solovyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brigada (2002) (serial)
Maksim Drozd
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Sergey Koshonin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Maksim Merkulov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Petrov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Natalya Myznikova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Maryanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Shakhmatova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Karpov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Артур Федынко
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Glazkov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Роман Мурзин
Najlepsze seriale:
Chirurdzy (2005) (serial)
Marianna Semyonova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)