Reżyseria:
Karel KachyňaZdjęcia:
Jaroslav KučeraMuzyka:
Miloš VacekObsada:
Eduard Cupák, Zdeněk Dítě, Karol L. Zachar, Josef Bek, Miloš Nedbal, Eliška Kuchařová, Ilja Racek, Anton Mrvečka, Vladimír Hrubý, Vladimír Stach (więcej)Obsada
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zdeněk Dítě
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Światowcy (1969)
Karol L. Zachar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (film telewizyjny)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Miloš Nedbal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Cesarski piekarz (1951)
Eliška Kuchařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Barbora Hlavsová (1942)
Hordubalové (1937)
Ilja Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Anton Mrvečka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Vladimír Hrubý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Vladimír Stach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Cesta řeky k moři (1966) (film telewizyjny)
Libuše Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1959) (film telewizyjny)
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Volná noha (1989)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Ladislav Gzela
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Młot na czarownice (1969)
Był sobie król (1954)
Rudolf Křivánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Punťa a čtyřlístek (1955)
Ztracená stopa (1955)
Vítězná křídla (1950)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Miroslav Homola
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Przygody Münchhausena (1961)
Jitka Kasalická
Najlepsze filmy:
Ztracená stopa (1955)
Vlasta Kasalická
Najlepsze filmy:
Ztracená stopa (1955)