V.I.P. vraždy - Série 1 (2016) (seria)
Reżyseria:
Jaroslav FuitZdjęcia:
Daniel AdamObsada:
Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Dana Morávková, Robert Nebřenský, Petr Lněnička, Jan Vondráček (więcej)Obsada
Soňa Norisová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Patrik Děrgel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Jiří Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Petr Lněnička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Barbora Mudrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Allmen (2017) (serial)
Eduard Jenický
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Volha (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Stanislav Hybler
Najlepsze seriale:
Matematika zločinu (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Natálie Řehořová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)