Scenariusz:
Mayumi KoyamaMuzyka:
Tomoki HasegawaObsada:
Shinpachi Tsuji, Miki Narahashi, Satomi Kōrogi, Sumi Shimamoto, Etsuko Kozakura, TARAKO, Kae Araki, Chō, Minoru Yada, Megumi Tano, Reiko Suzuki (więcej)Obsada
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Miki Narahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Etsuko Kozakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
TARAKO
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Minoru Yada
Japonia
Najlepsze seriale:
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Nanacu no taizai (2014) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Megumi Tano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Moero! Top Striker (1991) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Katsumi Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ken'ichi Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Chisa Yokoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Naomi Nagasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Miho Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Takkō Ishimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)