Anjamaru Tantei Kiruminzoo
Tobidase hicugi! Meikjú onsen de cukamaete!? (E49)
(odcinek)- Tobidase Hitsugi! Meikyuu Onsen de Tsukamaete!? (więcej)
Twórcy:
Shōji KawamoriScenariusz:
Eriko MatsudaZdjęcia:
Yûsuke SasanoMuzyka:
Kanô KawashimaObsada:
Sakura Tange, Mutsumi Tamura, 池辺久美子, Chika Anzai, Aoi Yūki, Satomi Satō, Misa Watanabe, Michiko Neya, Hideyuki Tanaka, Kenji Nojima, Fuko Saito, Ryou Agawa, Chigusa Ikeda, Ryōtarō Okiayu (więcej)Obsada
Sakura Tange
Japonia
Najlepsze seriale:
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
Tate no júša no nariagari (2018) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
池辺久美子
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Kai (2009) (serial)
Ikoku meiro no Croisée The Animation (2011) (serial)
Sendžó no Valkyria: Valkyria Chronicles (2009) (serial)
Chika Anzai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Aoi Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Misa Watanabe
Japonia
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fuko Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Angel Beats (2010) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Džinrui wa suitai šimašita (2012) (serial)
Ryou Agawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Chigusa Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Jakitate!! Japan (2004) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Naoki Tatsuta
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Takahiro Fujimoto
Japonia