Scenariusz:
Akira MiyazakiZdjęcia:
Toshiaki MoritaMuzyka:
宮川彬良Obsada:
Junko Hagimori, Ken'ichi Ogata, Bin Shimada, Jūrōta Kosugi, Takaya Hashi, Hōchū Ōtsuka, Yōko Matsuoka, Maya Okamoto, Masaharu Satō, Jun'ichi Kanemaru (więcej)Odcinki(40)
-
Sógen de hirotta akačan (E01)
-
Šinanaide Murphy (E02)
-
Šikakeja roads (E03)
-
Honjú bin o sagase (E04)
-
Kizucuita zó (E05)
-
Murphy no bjóki (E06)
-
Džosei džúi Hanna (E07)
-
Hakase no hikóki (E08)
-
Majonaka no osanpo (E09)
-
Šúrija Dan Moore (E10)
-
Tanteidan Kessei! (E11)
-
Hakka ame to micurjokuša (E12)
-
Tanteidan Plus 1 (E13)
-
Hihi no šúgeki (E14)
-
Fušigi na ki baobab (E15)
-
Himicu no hora ana (E16)
-
Micurjó dangen waru (E17)
-
Čokki sódó (E18)
-
Unmei no hadžimari (E19)
-
Kiri no Kilimanjaro (E20)
-
Sajónara Kate (E21)
-
Naku natta kjokašó (E22)
-
Hatoba no daidžiken (E23)
-
Afrika hitoribočči (E24)
-
Tenbo ni taihodžó!? (E25)
-
Murphy no Sainan (E26)
-
Ou Hito, Owareru Hito (E27)
-
Micurin no zótači (E28)
-
Jasei o torimodose!! (E29)
-
Savannah no Okite (E30)
Obsada
Junko Hagimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ušio to Tora (1992) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Bin Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yōko Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Maya Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Nanacu no umi no Tico (1994) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Kumiko Takizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yūko Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Miyuki Matsushita
Japonia
Najlepsze seriale:
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Yuri Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Eiji Maruyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yuuki Satou
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Keisuke Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
久川綾
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Mami Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Nanacu no umi no Tico (1994) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)