Komedia / Familijny
Czechy,
2001, 57 min
Reżyseria:
Dušan KleinScenariusz:
Markéta ZinnerováZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Jaroslav UhlířObsada:
Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Jiří Strach, Andrea Elsnerová, Michaela Maurerová, Ondřej Brousek, Matěj Hádek, Naďa Konvalinková, Vladimír Dlouhý (więcej)Obsada
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serial)
Andrea Elsnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michaela Maurerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Ondřej Brousek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Lotrando a Zubejda (1996)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jiří Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Jiří Bábek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Jan Szymik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Kouzelné galoše (1986)
Tak se ptám (1980) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)