Reżyseria:
Dušan KleinScenariusz:
Viktorín ŠulcZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Ondřej BrousekObsada:
Jan Kanyza, Vilma Cibulková, František Němec, Miroslav Táborský, Vlastimil Zavřel, Bohumil Klepl, Daniela Kolářová, Miroslav Etzler, Milena Dvorská, Vladimír Škultéty, Sandra Nováková (więcej)Obsada
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Vlastimil Zavřel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miroslav Etzler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Był sobie król (1954)
Vladimír Škultéty
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kytice (2000)
Protektor (2009)
Manželská tonutí (1996) (serial)
Tomáš Valík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Kateřina Březinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Drahoslava Landsmanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kalamita (1980)
Svatej z Krejcárku (1969)
Veronika (1985)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jiří Hálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jiří Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zbojník (2023)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)