Reżyseria:
Dušan KleinZdjęcia:
Josef VanišMuzyka:
Zdeněk MaratObsada:
Věra Vlčková, Ilja Racek, Bronislav Poloczek, Ľubomír Paulovič, Monika Žigová, Marian Labuda, Karel Koloušek, Dalimil Klapka, Karel Šebesta (więcej)Obsada
Věra Vlčková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ilja Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Hotovo, konec! (2003) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Monika Žigová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Právom lásky (1984) (film telewizyjny)
Falešný princ (1984)
Radikální řez (1983)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Karel Koloušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Václav Stýblo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Srebrny wiatr (1954)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Miloslav Homola
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Śmierć pięknych saren (1986)
Josef Klíma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Kajinek (2010)
Expozitura (2009) (serial)
József Ropog
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Skalpel, proszę! (1985)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Príbeľská vzbura Janka Kráľa (1978) (film telewizyjny)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Dana Balounová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Trzech weteranów (1983)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Vladimír Hrabánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Július Farkaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chuť vody (1982) (film telewizyjny)
Amerikán (1976) (film telewizyjny)
Páni sa zabávajú (1971)