Odcinki(73)
-
Kója no nice guy (E01)
-
Šucugeki, kakuši toride (E02)
-
Zekkjó, akai sabaku (E03)
-
Jomigaere seimei (E04)
-
Death Valley no šitó (E05)
-
Victor Town no Wana (E06)
-
Júhi no Cape Village (E07)
-
Ikari no tekičú toppa (E08)
-
Osorubeši Madokuta sótó (E09)
-
Waši akai hana no šúčó (E10)
-
Sórecu dai 7 rentai (E11)
-
Kanašimi no Rosemiti (E12)
-
Gordian o Sagase (E13)
-
Moeru kjosei (E14)
-
Kója no komoriuta (E15)
-
Gekitó professional (E16)
-
Jmai ni idomu gunman (E17)
-
Kikiippacu! Hell Lock (E18)
-
Victor Town čitei no nazo (E19)
-
Hošizora no taikecu (E20)
-
Hito Mountain Horn (E21)
-
Victor Town no Hanran (E22)
-
Akacuki no šucugeki (E23)
-
Džijú to seigi no hata no šita ni (E24)
-
Ajauši! Victor Town (E25)
-
Kessen, Victor Town (E26)
-
Seimei no Toride Santore (E27)
-
Harukanaru šóri e no miči (E28)
-
Džúdžika o seotta šódžo (E29)
-
Project X no himicu (E30)
Obsada
Yoshito Yasuhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gara Takashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Yō Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Jú jú hakušo (1992) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Kidó senši Gundam (1979) (serial)
Rokurō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kiyonobu Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroshi Masuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Hideki Fukushi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Micubači Mája no bóken (1975) (serial)
Speed Grapher (2005) (serial)
Kazuya Tatekabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Kōichi Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Masayuki Ibu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Nodame cantabile (2006) (serial)
Yoshino Ōtori
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Reiko Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Rihoko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Yūsaku Yara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Yasuo Muramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Akira Murayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Eiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Junji Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Hokuto no ken (1984) (serial)
Lupin sansei (1971) (serial)