Reżyseria:
Stephen FungMuzyka:
Tuomas KantelinenObsada:
Andy Lau, Qi Shu, Jingchu Zhang, Eric Tsang, Jean Reno, Yi Sha, David Bowles, Gérard Robert Gratadour, Teresa Trnková, Tony Yang, David Šír, Marek Vašut (więcej)Opisy(1)
The world's top thieves - the infamous and charismatic Cheung, his former partner in crime, Xiao, and beautiful chameleon Ye - join forces to pull off the heist of a lifetime. But when they find themselves pursued across Europe by a legendary French detective, they'll have to take their game to the next level. (Well Go USA Entertainment)
Obsada
Andy Lau
Hongkong
Najlepsze filmy:
Legenda pijanego mistrza (1994)
Infernal Affairs: Piekielna gra (2002)
Tou bun no hoi (1982)
Qi Shu
Tajwan
Najlepsze filmy:
Jopok manura 3 (2006)
Transporter (2002)
A jesli to ty (2008)
Jingchu Zhang
Chiny
Najlepsze filmy:
Men tu (2007)
Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
Tian shui wei de ye yu wu (2009)
Eric Tsang
Hongkong
Najlepsze filmy:
Zan xian sheng yu zhao qian hua (1978)
Tian mi mi (1996)
Infernal Affairs: Piekielna gra (2002)
Jean Reno
Maroko
Najlepsze filmy:
Leon zawodowiec (1994)
Hotel Ruanda (2004)
Przyjaciel gangstera (2003)
Yi Sha
Chiny
Najlepsze filmy:
Yue guang bao he (2010)
The Wandering Earth II (2023)
Xia dao lian meng (2017)
David Bowles
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Robin Hood: Książę złodziei (1991)
Poirot (1989) (serial)
Rebus (2000) (serial)
Gérard Robert Gratadour
Najlepsze filmy:
Niczego nie żałuję (2007)
Un sac de billes (2017)
Paryż 36 (2008)
Teresa Trnková
Najlepsze filmy:
Xia dao lian meng (2017)
Tony Yang
Tajwan
Najlepsze filmy:
Zong pu shi (2013)
Jian wang chun (2017)
Ming Ming (2006)
David Šír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ptákovina (2009) (nagranie teatralne)
Nadzy wśród wilków (2015) (film telewizyjny)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Jitka Nováčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Xia dao lian meng (2017)
Adam Vacula
Najlepsze filmy:
294 statečných (2022) (nagranie teatralne)
Bod obnovy (2023)
Bratři (2023)
Vladimír Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Petr Franěk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Informator (2020) (serial)
Martin Hub
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Titanic (1997)
Mission: Impossible IV - Protokół duchów (2011)
Marek Podmolík
Najlepsze filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Xia dao lian meng (2017)
Jan Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Fabryka zła (2004)