Odcinki(10)
Obsada
Ola Rapace
Szwecja
Najlepsze seriale:
Upadek królestwa (2015) (serial)
Wallander (2005) (serial)
Gidseltagningen (2017) (serial)
Aliette Opheim
Szwecja
Najlepsze seriale:
Kalifat (2020) (serial)
Patriota (2015) (serial)
Mörkt hjärta (2022) (serial)
Wilma Lidén
Najlepsze seriale:
Morden i Sandhamn (2010) (serial)
Veronika (2024) (serial)
Hassel (2017) (serial)
Tomas Laustiola
Szwecja
Najlepsze seriale:
Jordskott (2015) (serial)
3 Friends & Jerry (1999) (serial)
Beck (1997) (serial)
Shanti Roney
Szwecja
Najlepsze seriale:
Sneengle (2021) (serial)
Ruchome piaski (2019) (serial)
Wallander (2005) (serial)
Nanna Blondell
Najlepsze seriale:
Ród smoka (2022) (serial)
Äkta människor (2012) (serial)
Twin (2019) (serial)
David Nzinga
Angola
Najlepsze seriale:
Innan vi dör (2017) (serial)
Alt du elsker (2022) (serial)
Prawnik (2018) (serial)
Ana Gil de Melo Nascimento
Szwecja
Najlepsze seriale:
Jordskott (2015) (serial)
Borderliner (2017) (serial)
Kapningen (2023) (serial)
Kalled Mustonen
Szwecja
Najlepsze seriale:
Kalifat (2020) (serial)
De halvt dolda (2009) (serial)
Sneengle (2021) (serial)
Stina Ekblad
Finlandia
Johan Hedenberg
Szwecja
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Innan vi dör (2017) (serial)
Morden (2009) (serial)
Dao Molander
Najlepsze seriale:
Hassel (2017) (serial)
Lucho Villalobos
Najlepsze seriale:
Hassel (2017) (serial)
Marcus Sannefjord
Najlepsze seriale:
Hassel (2017) (serial)
Angela Kovacs
Szwecja
Najlepsze seriale:
Miłość i anarchia (2020) (serial)
Springfloden (2016) (serial)
Wallander (2005) (serial)
Niklas Engdahl
Szwecja
Najlepsze seriale:
Rodzina plus (2017) (serial)
Fallet (2017) (serial)
Welcome to Sweden (2014) (serial)
Rainer Gerdes
Najlepsze seriale:
Hassel (2017) (serial)
Hans Erik Dyvik Husby
Norwegia
Najlepsze seriale:
Lilyhammer (2012) (serial)
Clark (2022) (serial)
Viva la Bam (2003) (serial)
Christopher Wagelin
Szwecja
Najlepsze seriale:
Restauracja (2017) (serial)
Co kryje prawda (2018) (serial)
Dirigenten (2018) (serial)