Battle Spirits: Burning Soul
Twórcy:
Hajime YatateScenariusz:
Katsumi HasegawaZdjęcia:
Toshiyuki SadamatsuMuzyka:
Nobuaki NobusawaObsada:
Seiichirō Yamashita, Nanami Yamashita, Aki Kanada, Tomokazu Sugita, Kei Shindō, 荒川美穂, Yūki Kodaira, Mayuki Makiguchi, Hiroki Takahashi, Takuma Terashima, Takayuki Miyamoto, Misuzu Togashi (więcej)Obsada
Seiichirō Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Nanami Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Aki Kanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
荒川美穂
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ben Tó (2011) (serial)
Ore monogatari!! (2015) (serial)
Yūki Kodaira
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Mayuki Makiguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Takuma Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ore dake Level Up na Ken (2024) (serial)
Takayuki Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Misuzu Togashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yohei Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Yurika Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
鈴木晴久
Japonia
Najlepsze seriale:
Ušio to Tora (2015) (serial)
Tasogare otome x Amnesia (2012) (serial)
Magi: The Labyrinth Of Magic (2012) (serial)
Kazuki Moriyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Joker Game (2016) (serial)
Blade & Soul (2014) (serial)
Inu to hasami wa cukaijó (2013) (serial)
Fumihiko Tachiki (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)