Battle Spirits: Brave
Twórcy:
Hajime YatateScenariusz:
Shūichi KōyamaZdjęcia:
Toshiyuki SadamatsuMuzyka:
瀬川英史Obsada:
Fuyuka Ono, Ayako Kawasumi, Daisuke Ono, Tetsuya Kakihara, Kanae Itō, Daisuke Namikawa, Ken'ichi Suzumura, Kenji Nomura, Aya Endō, Satsuki Yukino, Takahiro Sakurai, Yōko Honda, Kenta Miyake (więcej)Obsada
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kanae Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kiyoshi Katsunuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Jun'ichi Suwabe (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)