Battle Spirits: Brave
Tachihadakaru Barone! Shikiryuujin Strikewurm-Leo (E42)
(odcinek)- 立ちはだかるバローネ! 獅機龍神ストライクヴルム・レオ! (więcej)
Twórcy:
Hajime YatateScenariusz:
Yuka YamadaZdjęcia:
Toshiyuki SadamatsuMuzyka:
瀬川英史Obsada:
Fuyuka Ono, Ayako Kawasumi, Daisuke Ono, Tetsuya Kakihara, Kanae Itō, Daisuke Namikawa, Takahiro Sakurai, Daisuke Sakaguchi, Kenji Nomura, Aya Endō, Satsuki Yukino, Yukana, Yū Shimamura, Yōko Honda (więcej)Obsada
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kanae Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Jun'ichi Suwabe (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)