Wykonawca:
Dalibor Gondík (prezenter), Vilma Cibulková, Marta Jandová, Aneta Krejčíková, Lukáš Pavlásek, Pavel Nový, Chantal Poullain, Betka Stanková, Anna Julie Slováčková, Matěj Ruppert, Josef Carda (więcej)Występują
Dalibor Gondík (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slečna Julie (1999) (nagranie teatralne)
Marta Jandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Aneta Krejčíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Volha (2023) (serial)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Chantal Poullain
Francja
Najlepsze filmy:
Šašek a královna (1985) (nagranie teatralne)
Konec starých časů (1989)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Rebelové (2001)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Semafor „60“ (2020) (koncert)
Matěj Ruppert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Jakub a jeho pán (2014) (nagranie teatralne)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Michal Kurtiš
Najlepsze filmy:
Decibely lásky (2016)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Daniela Písařovicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Zagubieni (2015)
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Denisa Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Marie Terezie (2017) (serial)
Pandorum (2009)
Srdce na dlani (2022)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Marek Adamczyk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ostatni wyścig (2022)
Lidice (2011)
Filip František Červenka
Czechy
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Vánoční příběh (2022)
Desperackie działania desperatek (2018)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Záhadná paní Savageová (1997) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Trampoty pana Humbla (1997) (film telewizyjny)
Michaela Maurerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)