Gokjódai monogatari
Scenariusz:
Taeko OkinaZdjęcia:
Kôichi YanaiMuzyka:
Masae SagaraObsada:
Yuki Matsuoka, Yumiko Kobayashi, Sayaka Ōhara, Taeko Kawata, Tomoko Kaneda, Rika Komatsu, Yūko Satō, Komatsuna Sakato, Atsuko Mine, Aruno Tahara, Yasunori Matsumoto, Hajime Koseki (więcej)Obsada
Yuki Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Taeko Kawata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Rika Komatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Yūko Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Komatsuna Sakato
Japonia
Najlepsze seriale:
Kingdom (2012) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Aruno Tahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hajime Koseki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Masafumi Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Džigokuraku (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Naoko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Makiko Ōmoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Sayuri Sadaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Shihoko Hagino (narrator)
Japonia