Reżyseria:
Олег ЛаринScenariusz:
Andrey TumarkinMuzyka:
Vitaliy MukanyaevObsada:
Andrey Chubchenko, Yan Tsapnik, Sergey Aprelskiy, Mikhail Tryasorukov, Sergey Vorobyov, Maksim Merkulov, Aleksandr Vontov, Evgeniy Pavlov, Andrey Chunaryov, Eldar Lebedev, Sergey Koshonin (więcej)Odcinki(32)
-
UDO (S02E01)
-
Svoboda (S02E02)
-
Budni (S02E03)
-
Konflikt (S02E04)
-
Ugroza (S02E05)
-
Zapadňa (S02E06)
-
Čužije (S02E07)
-
Gruz (S02E08)
-
Založnik (S02E09)
-
Vojna (S02E10)
-
Ubijca (S02E11)
-
Poraženije (S02E12)
-
Konkurent (S02E13)
-
Posrednik (S02E14)
-
Schvatka (S02E15)
-
Slabosť (S02E16)
-
Buran (S02E17)
-
Krajnije mery (S02E18)
-
Zasada (S02E19)
-
Proigryš (S02E20)
-
Lož (S02E21)
-
Pobeg (S02E22)
-
Rezultat (S02E23)
-
Pochiščenije (S02E24)
-
Kto-to dolžen umereť (S02E25)
-
Vybor polkovnika Maximova (S02E26)
-
Raport (S02E27)
-
Otrava (S02E28)
-
Arest (S02E29)
-
Prigovor (S02E30)
Obsada
Aleksandr Petrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Владимир Маслаков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Rokotova
Związek Radziecki
Elena Teplyashina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Alimpiev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Likvidacija (2007) (serial)
Алиса Варова
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Ageev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Sparta (2016) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Arkadiy Koval
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Lysov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Vasiliy Shchipitsyn
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Nikolaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anna Marushchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Erlikh
Związek Radziecki
Aleksandr Kudrenko
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Борис Бирман
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Роман Грибков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Egor Kutenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Алина Титова
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)