Hugtto! Precure
Scenariusz:
Isao MurayamaZdjęcia:
Tomokazu ShiratoriMuzyka:
林ゆうきObsada:
Yukari Tamura, Rina Honizumi, Yui Ogura, Nao Tamura, Rie Hikisaka, Junko Noda, Konomi Tada, Daisuke Namikawa, Kaori Nazuka, Shin'ichirō Miki, Junpei Morita, Yūko Kaida, Yoshio Kojima, Louis Yamada (więcej)Obsada
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Rina Honizumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yui Ogura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Sakurasó no pet na kanodžo (2012) (serial)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Nao Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Durarara!!×2 (2015) (serial)
Rie Hikisaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Konomi Tada
Japonia
Najlepsze seriale:
Akame ga kill! (2014) (serial)
Girls und Panzer (2012) (serial)
Seikoku no Dragonar (2014) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Junpei Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Hero (2001) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yūko Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yoshio Kojima
Japonia
Louis Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Nodame cantabile (2007) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yasuhiro Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Natsuko Kuwatani
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Amina Satou
Japonia
Najlepsze seriale:
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Boogiepop wa warawanai (2019) (serial)
Maria Naganawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sangacu no Lion (2016) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Durarara!!×2 (2015) (serial)