Čužoj rajon - Season 3 (2013) (seria)
Obsada
Denis Rozhkov
Związek Radziecki
Kirill Polukhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Metod (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Вуколов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kolos
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Proskurina
Związek Radziecki
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Baydakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Egor Bakulin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vsevolod Bogomolnyy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Dik
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Zhilkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ирина Сотикова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artur Mkrtchyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Arkadiy Sharogradskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mariya Sinyaeva
Związek Radziecki
Денис Портнов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Денис Старков
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anton Chernov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Ольга Калмыкова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)