Čužoj rajon - Season 3 (2013) (seria)
Obsada
Denis Rozhkov
Związek Radziecki
Kirill Polukhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Metod (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Вуколов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Arkhangelskiy
Związek Radziecki
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Денис Старков
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vyacheslav Arkunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vsevolod Bogomolnyy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Bulychyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Lyovin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Кирилл Фролов
Rosja
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Katarzyna Wielka (2019) (serial)
Igor Lepikhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Skorokhod
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Boldakhova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Sinyaeva
Związek Radziecki
Lyubov Povolotskaya
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bogdan Chernenko
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Aleksandr Bolshakov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)