Reżyseria:
Oldřich LipskýScenariusz:
Oldřich LipskýZdjęcia:
Vladimír NovotnýMuzyka:
Vlastimil HálaObsada:
Lubomír Lipský st., Jan Skopeček, Ladislav Trojan, Kateřina Frýbová, Jiří Krampol, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Karolina Slunéčková (więcej)Obsada
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Kateřina Frýbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Hejtman z Kopníku (1983) (nagranie teatralne)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jan Libíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Przygody Münchhausena (1961)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Karel Effa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Václav Lohniský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)