Ginga eijú densecu: Die neue These
Scenariusz:
Hiroshi SekoZdjęcia:
Eiji AraiMuzyka:
Shin HashimotoObsada:
Ken'ichi Suzumura, Aya Endō, Yūki Kaji, Jun'ichi Suwabe, Shin'ichirō Miki, Hideaki Tezuka, Masami Iwasaki, Yō Kitazawa, Tsuguo Mogami, Kenji Hamada, 岡和男, Ken'ichirō Matsuda, Shūhei Matsuda (więcej)Obsada
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūki Kaji
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Hideaki Tezuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Masami Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yō Kitazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Tsuguo Mogami
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kenji Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
岡和男
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ken'ichirō Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial) - aktor, narrator
Shūhei Matsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
小原雅人
Japonia
Najlepsze seriale:
Hero (2001) (serial)
Blue Exorcist (2011) (serial)
Devilman: Crybaby (2018) (serial)
Aya Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Eizou Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Yoshihito Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Ryota Iwasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)