Obsada
Beate Abraham
Niemcy
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Robert Atzorn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Monika Baumgartner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rufus Beck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Tatjana Blacher
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Charles Brauer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Katie Fforde (2010) (serial)
Arthur Brauss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
The Winds of War (1983) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Harald Dietl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Karina Fallenstein
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Mord mit Aussicht (2008) (serial)
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Peter Fricke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Walter Giller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Winfried Glatzeder
Polska
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Oderbruch (2023) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Mathias Gnädinger
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Der Bestatter (2013) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kurt Goldstein
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Christoph M. Ohrt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Highlander (1992) (serial)
Michele Oliveri
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Udo Schenk
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Beata Tyszkiewicz
Polska
Najlepsze seriale:
13 posterunek (1997) (serial)
Stawka większa niż życie (1968) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Felix von Manteuffel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)